Zgłosuj na książki roku 2017

Przestrzenie i miejsca szkoły

Wydawnictwo: Impuls
Przestrzenie i miejsca szkoły
Monika

Praca Aleksandra Nalaskowskiego (...) jest bardzo ciekawą monografią dotykającą niezwykle ważnej sfery edukacyjnej, jaką jest architektura szkoły. Książka ta wypełnia panującą od dawna na polskim rynku wydawniczym lukę nie tylko ze względu na to, że opisuje dziedzinę rzadko analizowaną, ale także penetruje ten dotychczas pomijany przez pedagogów obszar badań niezwykle wnikliwie. Autor podejmuje między innymi rozważania na temat architektury szkoły zarówno z perspektywy znawcy życia tej instytucji, doświadczonego pedagoga, jak i wieloletniego organizatora i menedżera czy wreszcie uczonego." (z recenzji Augustyna Bańki)

źródło opisu: Wydawnictwo Impuls 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Impuls 2002