Mamma Mia. Domowa kuchnia włoska

Tłumaczenie: Bogna Piotrowska
Wydawnictwo: MWK
Mamma Mia
Matacz

Kuchnia włoska niewątpliwie wyróżnia się spośród wszystkich śródziemnomorskich tradycji kulinarnych, a jak wam powie każdy Włoch - nie ma to jak kuchnia u Mamy. Ten rewelacyjny wybór tradycyjnych przepisów kulinarnych wiele wyjaśnia, skąd ta szczególna, radosna atmosfera włoskich spotkań towarzyskich. Weź do ręki Mamma mia, przygotuj dobrej jakości składniki, do kieliszka nalej wyborne chianti, a bez problemu wyczarujesz każdą włoską potrawę, wcale nie gorszą niż oryginalne dania.

źródło opisu: Wydawnictwo MWK, 2010

źródło okładki: www.literacki24.pl