Wybrane problemy pedagogiki specjalnej : teoria-diagnoza-terapia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP we Wrocławiu
Monika

Zasadniczym celem tej książki jest , z jednej strony , synteza dotychczasowej wiedzy dotyczącej różnych zespołów chorobowych oraz form pomocy dzieciom z niepełnosprawnością oraz wsparcia ich rodzin; z drugiej strony zwrócenie uwagi na szereg nie rozwiązanych, a poważnie nurtujących badaczy problemów diagnozy, terapii i edukacji, zarówno dzieci jak i dorosłych, w obliczu trwających działań integracyjnych i normalizacyjnych.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP 2006

źródło okładki: Wydawnictwo Naukowe Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP 2006

Iwona93 | 2017-09-11
Kamila Głowacka | 2016-05-05