Chromatografia gazowa

Wydawnictwo: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
Chromatografia gazowa
9788320435122
Ela

Chromatografia gazowa jest jedną z najważniejszych metod analitycznych mających zastosowanie w wielu dziedzinach, a chromatograf gazowy - najbardziej rozpowszechnionym przyrządem analitycznym w laboratoriach na świecie. Oto najpełniejsze w języku polskim opracowanie poświęcone chromatografii gazowej napisane przez wybitnych polskich specjalistów z dziedziny chemii analitycznej. Przedstawiono w nim istotę chromatografii gazowej, podano informacje dotyczące aparatury i materiałów chromatograficznych oraz zamieszczono przykłady analiz chromatograficznych.

źródło opisu: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne

źródło okładki: Wydawnictwa Naukowo-Techniczne