Negocjuj aby zwyciężać

Wydawnictwo: MT Biznes
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Ta książka ma jeden cel - natychmiastowa poprawa skuteczności prowadzonych przez Ciebie negocjacji. Wszystkie zalecenia zostały opisane krok po kroku żywym i lekkim językiem. Autor pokazuje, w jaki sposób najlepsi negocjatorzy dochodzą do rozwiązań, które zapewniają ich firmom zyski, lepszą wydajność i doskonałe relacje z partnerami. Wszystko to zebrał w 21 zasad prowadzenia negocjacji....

Wszystko to zebrał w 21 zasad prowadzenia negocjacji. Książkę uzupełniają praktyczne rady dotyczące negocjacji w typowych sytuacjach, z którymi każdy z nas czasem do czynienia podczas kupowania samochodu i rozmowy z szefem. Na uwagę zasługuje także lista „Truizmy Thomasa”, zawierająca przewodnie myśli autora („zawsze zaczynaj od próby perswazji. Po negocjacje sięgaj tylko wtedy, gdy próba przekonania kogoś się nie powiedzie”).

Duncan | 2013-10-11

Dobra książka o negocjacjach. Przykłady jasno wytlumaczone, łatwo się czyta. Raczej traktować jako leksykon

diego88 | 2013-04-29
Spiller | 2011-05-06