Negocjuj aby zwyciężać

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Ta książka ma jeden cel - natychmiastowa poprawa skuteczności prowadzonych przez Ciebie negocjacji. Wszystkie zalecenia zostały opisane krok po kroku żywym i lekkim językiem. Autor pokazuje, w jaki sposób najlepsi negocjatorzy dochodzą do rozwiązań, które zapewniają ich firmom zyski, lepszą wydajność i doskonałe relacje z partnerami. Wszystko to zebrał w 21 zasad prowadzenia negocjacji....

Wszystko to zebrał w 21 zasad prowadzenia negocjacji. Książkę uzupełniają praktyczne rady dotyczące negocjacji w typowych sytuacjach, z którymi każdy z nas czasem do czynienia podczas kupowania samochodu i rozmowy z szefem. Na uwagę zasługuje także lista „Truizmy Thomasa”, zawierająca przewodnie myśli autora („zawsze zaczynaj od próby perswazji. Po negocjacje sięgaj tylko wtedy, gdy próba przekonania kogoś się nie powiedzie”).

Duncan | 2013-10-11

Dobra książka o negocjacjach. Przykłady jasno wytlumaczone, łatwo się czyta. Raczej traktować jako leksykon

Adria | 2017-10-06
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane, 2017
Przeczytana: 06 października 2017

Wiem, że tego typu książki po prostu takie są - trudne (czyt. nudnawe). Ale niestety tę pozycję czytałam, czytałam i czytałam... Aż ledwo skończyłam. Nie ukrywam, przydatne rzeczy w niej się znalazły, jednak nie czuję się usatysfakcjonowana.

diego88 | 2013-04-29
Spiller | 2011-05-06