Przewodnik po facetach

Dave Barry's Complete Guide to Guys
seks, relacje partnerskie
poradniki
Zjawisko

Jeśli dobrze się rozejrzycie, to przekonacie się, że po Ziemi chodzi wielu mężczyzn, ale tylko niektórzy z nich to faceci. W tej książce zawarta jest cała prawda o nich – wrażliwych, utalentowanych, niezwykłych istotach, bez których nie powstałyby takie wynalazki, jak prom kosmiczny czy zawody płonących odkurzaczy. Jeśli chcecie dowiedzieć się, czego faceci się boją, co ich pasjonuje, jak ich zdobyć, albo – jeszcze częściej – porzucić, to trzymacie w ręku najlepszy poradnik.
Dave Barry analizuje najgłębsze uczucia facetów (zakładając, że faceci w ogóle mają uczucia), ilustrując je dowodami naukowymi oraz wieloma przykładami z życia – również z życia ślimaków i tasiemców. Nigdy dotąd nie powstało tak dokładne opracowanie na temat tego powszechnego, ale słabo poznanego gatunku.
Dave Barry jest zdobywcą nagrody Pulitzera, a jego książki wielokrotnie gościły na listach bestsellerów (m.in. „New York Timesa“).

źródło opisu: okładka

źródło okładki: źródło własne

Ania | 2015-02-25

Lekka, szybka i przyjemna. W sam raz w celu poprawy sobie humoru w zimowe, samotne wieczory. Co do wartości zawartości, każdy sam powinien to ocenić, są rzeczy, po których przeczytaniu pozostaje tylko zażenowanie, jednak można znaleźć wiele ciekawych spostrzeżeń.

Elevina | 2018-02-19
SanderB | 2017-10-13