Poniżej pasa, czyli bezpruderyjna miłość

Wydawnictwo: Bearbook
homoseksualizm LGBT
literatura piękna
saigon

Najbardziej gejowska książka roku! Seks, miłość i gejowskie rodeo. To nie jest grzeczna książka o młodym grzecznym geju. To seksualna podróż po darkroomach, saunach, nigdy niezabezpieczanym seksie grupowym, pracy jako męska prostytutka i wreszcie - wyroku. Z tego testu nikt nie chce mieć wyniku pozytywnego. Najpierw olśnienie: jestem gejem. Chyba? Na pewno! Pierwszy seks – testowanie siebie....

Najpierw olśnienie: jestem gejem. Chyba? Na pewno! Pierwszy seks – testowanie siebie. Wynik dodatni. Ulga i trauma coming outu. Wczesna dorosłość – z wyboru czy z konieczności? Zaliczanie... kolejnych seksualnych egzaminów. Wielka sesja. Rajd po klubach, darkroomach, wyrach. Gdzie w tym wszystkim ja? Dajcie mi miłość, a podniosę Ziemię! Nadzieje i frustracje. Złudzenia zyskiwane i tracone. Czas odnaleziony. Ten ostatni seks – znowu testowanie. Wynik dodatni. Jak teraz żyć? To droga Kuby. To droga niejednego geja. Przejdź ją ponownie z bohaterem książki Dariusza Chęcińskiego. Zastanów się chwilę. Znowu olśnienie: to tylko twoja, tylko twoja wina – i chwała Bogu, świetnie. Niech prawda pozostanie naga i podniecona.

źródło opisu: http://bearbook.pl/index/detail/pid/689

źródło okładki: http://bearbook.pl/index/detail/pid/689

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!