zastosowanie metod ilosciowych w analizie i ocenie ubezpieczeń dla działalnosci gospodarczej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
9788370119461
biznes, finanse

Monografia jest wynikiem badań naukowych przeprowadzonych przez Katedrę Ubezpieczeń Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w latach 2005-2007. Problematyka objęta badaniami ma znaczenie przede wszystkim dla praktyki zakładów ubezpieczeń, funkcjonowania przedsiębiorstw oraz teorii ubezpieczeń. Podjęty problem badawczy jest niezwykle szeroki ze względu na różnorodnosć działalnosci przedsiębiorstw zwiazku z tym zróżnicowana, specyfikę ryzyka towarzyszacego działalnosci gospodarczej. Jednoczesnie warto