Ogrody. Projekty i realizacje

The Book of Garden Plans
ogrody, projektowanie,
poradniki
anamcharka

- 150 projektów wykonanych przez znanych architektów krajobrazu.
- Łatwe do zaadaptowania plany ogrodów dużych i małych, wiejskich i miejskich, tematycznych, wodnych, a także nie wymagających regularnej pielęgnacji.
- Ciekawe rozwiązania techniczne, dobór materiałów, elementów dekoracyjnych, roślin.

źródło opisu: http://www.arkady.com.pl/product/662,ogrody_projekty_i_realizacje.html

źródło okładki: http://www.arkady.com.pl/product/662,ogrody_projekty_i_realizacje.html

BlueBird | 2016-06-21
Na półkach: Przeczytane, 52/2016
Przeczytana: 21 czerwca 2016

Doskonały zbiór inspiracji!
Dużo projektów, niewiele zdjęć ogrodów, zwięzłe opisy.
Dla architektów krajobrazu jak i dla amatorów, którzy potrzebują sprawdzonej kompozycji.
No właśnie, KOMPOZYCJI i układu (co wg mnie jest ogromną zaletą, bo niewiele jet takich publikacji)

Dotyczy małych i średnich ogrodów przydomowych.

AGAT | 2013-09-15
GABRYSIA | 2013-03-14