Tajemnica Ojca

Tłumaczenie: Agnieszka Kuryś
Wydawnictwo: eSPe
religia
Abigail

Kiedy zaczynamy odkrywać, że zostaliśmy stworzeni przez Boga, Boga nieskończenie miłosiernego, pragniemy dotrzeć do Niego, aby żyć Jego dobrocią. Uwielbiamy więc i rozważamy niezgłębioną tajemnicę Ojca. Akt adoracji jest aktem miłości: dziękujemy Bogu, że nas stworzył, dziękujemy Mu, że teraz działa jak Ojciec, dziękujemy Mu, że jest Ojcem. Modlitwa uwielbienia dlatego jest tak ważna dla...

Modlitwa uwielbienia dlatego jest tak ważna dla dzisiejszego świata, że odkrywamy dzięki niej "wysokość, szerokość i głębokość Boga, który zamieszkuje całe nasze chrześcijańskie życie i czyni nas świadkami i dziećmi Ojca".

źródło opisu: Wydawnictwo eSPe, 2002.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!