Gorzkie słodkie pocałunki

Akapit Press
typ
papier
Alicja
6,02 (260 ocen i 11 opinii)

Opis książki

Krystyna Siesicka napisała dla Was pogodną, zabawną książkę, w której zawiłe sprawy rodzinne rozwiązuje nie tylko z humorem, ale i z przymrużeniem oka. Uśmiechniecie się, czytając opowieść o Marylce ze sklepu z pasmanterią, o Żanecie i Natalii, które spotykają się w czasie wakacji w ulubionej scenerii Waszej autorki: w niewielkim, prowincjonalnym mieście. Spotkanie nie jest przypadkowe, domyślamy się tego już od pierwszych stron książki. Opowiada o nim Marylka, ale znajdziecie w "Gorzkich słodkich pocałunkach" również i maile, które, od czasu do czasu, wysyłają do siebie ludzie, których nie ma, jak żartobliwie pisze o swoich bohaterach autorka. A jednak dla nas ci ludzie są, wystarczy sięgnąć po książkę, którą serdecznie Wam polecamy.

źródło opisu: Akapit Press, 2012

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-142-Gorzkie_slodkie_pocalunki

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Zagadka | 2013-04-22