Mam jacht - zakupy, naprawy, przebudowy

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370204570
poradniki
CatBat

Poradnik przeznaczony zarówno dla tych, którzy żeglują na jachtach własnych lub pożyczonych, jak i dla tych, którzy dopiero marzą o posiadaniu własnej jednostki. Jedni i drudzy przekonają się czytając tę książkę, że żeglowanie, nawet dalekie, nie musi oznaczać ogromnych wydatków i wspaniałych luksusowych jachtów. Autor, znany w środowisku żeglarskim kapitan, żaglomistrz, szkutnik, „armator od...

Autor, znany w środowisku żeglarskim kapitan, żaglomistrz, szkutnik, „armator od zawsze” przekazuje czytelnikom kompletną wiedzę praktyczną o tym wszystkim, co armator wiedzieć powinien na temat budowy jachtu i jego eksploatacji oraz niezbędnych zabiegów konserwacyjnych i napraw.
Całość bogato ilustrowana ponad 100 rysunkami i zdjęciami.

źródło opisu: http://www.almapress.com.pl/product.php?id=797

źródło okładki: http://www.almapress.com.pl/photos/products/normal/i_phpU67r2l.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!