Kiedy było...?

Wydawnictwo: Galaktyka
When it happened
ag268

Kiedy nastąpił "D-day"? Kiedy wynaleziono telewizję? Kiedy nastąpiło "sto dni"?Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tej książce. Z myślą o najmłodszych Czytelnikach, każdy artykuł podzielono na dwie części. W pierwszej podano krótkie i proste wyjaśnienia zawierające podstawowe dane, zaś w drugiej - bardziej szczegółowe informacje. Wszystkie odpowiedzi opatrzono czytelnymi i kolorowymi diagramami, rysunkami lub fotografiami. Jest to fascynujące źródło wiedzy dla wszystkich dzieci.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: źródło własne

ag268 | 2013-02-15
Majster_Klepka | 2015-10-22
Na półkach: Dawno temu...
LaLuna | 2014-12-25
Na półkach: Posiadam