Lubimyczytać.pl to:

seria/cykl wydawniczy
Poznajemy pojazdy tom 5
wydawnictwo
Fenix
dla dzieci, pojazdy, radiowóz, policja
typ
papier
martynal11
6.5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 8 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką.

źródło opisu: http://phwfenix.pl/poznajemy_pojazdy_radiowoz-p360.html

źródło okładki: http://phwfenix.pl/poznajemy_pojazdy_radiowoz-p360.html

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników

Seria "Poznajemy pojazdy" składa się z ośmiu części. Mój brat poznał nie dawno trzy książeczki. Ucieszył się strasznie, bo lubi pojazdy ma do nich pewien zapał. W każdej książeczce pani Izabela skupia się na jednym z pojazdów. Dzieci znają pojazdy, ale nie ze wszystkimi mają kontakt codziennie lub przynajmniej od czas do czasu. Ciekawość maluchów zmusza ich także do zadawania przeróżnych pytań, np.: Do czego to służy? A kto kieruje? A po co? i ulubione pytanie mojego brata: A dlaczego?. Nam dorosłym czasami ciężko odpowiedzieć na serie pytań. Więc jeśli chodzi o pojazdy to po przeczytaniu takowej opowiastki odpowiada ciekawskiemu na wszystkie pytania.
Bardzo się ucieszyłam, że autorka zadaje pytania, na które czytelnik może odpowiedzieć, a jeśli nie zna odpowiedzi to wsłuchawszy się w tekst/ czytając dalej otrzymuje odpowiedź. Ilustrator Piotr Kotecki również stanął na wysokości zadania. Te trzy książeczki na każdej stronie zawierają piękne, kolorowe ilustracje.

książek: 1942

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku