Okładka książki Poznajemy pojazdy. Radiowóz

Poznajemy pojazdy. Radiowóz

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poznajemy pojazdy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Fenix
dla dzieci, pojazdy, radiowóz, policja
typ
papier
martynal11
6,5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Seria Poznajemy pojazdy to zbiór 8 książek dla dzieci, przedstawiających historie małych bohaterów, poznających pojazdy. Ta edukacyjna seria nie tylko przekaże niezbędne informacje o każdym pojeździe, ale także pozwoli spędzić dzieciom i rodzicom radosne chwile z książką.

źródło opisu: http://phwfenix.pl/poznajemy_pojazdy_radiowoz-p360.html

źródło okładki: http://phwfenix.pl/poznajemy_pojazdy_radiowoz-p360.html

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników

Seria "Poznajemy pojazdy" składa się z ośmiu części. Mój brat poznał nie dawno trzy książeczki. Ucieszył się strasznie, bo lubi pojazdy ma do nich pewien zapał. W każdej książeczce pani Izabela skupia się na jednym z pojazdów. Dzieci znają pojazdy, ale nie ze wszystkimi mają kontakt codziennie lub przynajmniej od czas do czasu. Ciekawość maluchów zmusza ich także do zadawania przeróżnych pytań, np.: Do czego to służy? A kto kieruje? A po co? i ulubione pytanie mojego brata: A dlaczego?. Nam dorosłym czasami ciężko odpowiedzieć na serie pytań. Więc jeśli chodzi o pojazdy to po przeczytaniu takowej opowiastki odpowiada ciekawskiemu na wszystkie pytania.
Bardzo się ucieszyłam, że autorka zadaje pytania, na które czytelnik może odpowiedzieć, a jeśli nie zna odpowiedzi to wsłuchawszy się w tekst/ czytając dalej otrzymuje odpowiedź. Ilustrator Piotr Kotecki również stanął na wysokości zadania. Te trzy książeczki na każdej stronie zawierają piękne, kolorowe ilustracje.

książek: 2035

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica