Popęd

Wydawnictwo: Bellona
literatura piękna polska
Wiedźminka

Główny bohater niemal przez całe życie usiłował zgłębić tajemnicę i zagadkę kobiet. W obrazowy sposób przedstawia swoje doświadczenia seksualne z różnymi kobietami. Począwszy od swego pierwszego razu z przypadkowo poznaną dziewczyną poprzez młode kobiety, rozwódki, mężatki, dojrzałe oraz niezależne kobiety.Opisuje swoje liczne doznania seksualne i uczucia z nimi związane. Poznajemy człowieka, który chce być dobrym kochankiem i na którego kobiecy wdzięk działa w sposób nieokiełznany i gwałtowny.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=6207

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=6207

Anezka | 2016-09-23
Przeczytana: 23 września 2016

Ubawiłam się czytając tę pozycję. Może lekka i zwiewna nie jest, ale momentami padają przednie teksty, ciekawe przemyślenia, originalne słowotwórstwo(cytato-twórstwo).
Gdyby nie nieprzetłumaczone słowa w językach z całej Europy, byłaby gwiazdka więcej.
Podobne tytuły: "Złapać króliczka".

Dariusz Niedzielski | 2016-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2016

Bardzo się cieszę, że mam tę książkę za sobą - nie muszę się już dłużej męczyć. ;) Zaczęło się nieźle, ale im dalej, tym gorzej; dobrze, że jest krótka, bo nie wiem czy bym dotrwał do końca. NIE polecam!

Tomasz Żylewicz | 2017-12-17

Jakoś mnie nie rusza...może zbyt mało "samczy" jestem.
Początek dawał nadzieję, lecz jedynie na kilku fajnych tekstach się skończyło.

kajakaja | 2015-03-26
Przeczytana: 16 marca 2015