Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu

Wydawnictwo: eSPe
9 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
Karla

Czy można być ekspertem w dziedzinie małżeństwa? Być może zdziwią Cię te słowa, ale NIE. Tak uważa Michael Shevack, co nie oznacza, że nie jest doświadczonym małżonkiem. Sam mówi o sobie, że jest ekspertem od... małżeńskich błędów. W końcu nie od dziś wiemy, że najlepiej uczymy się właśnie na błędach. Ale jak ich unikać? Jak nie sprawdzać każdego błędu na własnej skórze? Jak poznać tajniki i...

Ale jak ich unikać? Jak nie sprawdzać każdego błędu na własnej skórze? Jak poznać tajniki i sekrety, które uczynią Twoje małżeństwo szczęśliwym, a Ty sam poczujesz się spełniony w małżeństwie?

Poznaj 25 małżeńskich sekretów z rajskiego ogrodu! Te sekrety zostały opracowane właśnie na podstawie błędów i wieloletniego doświadczenia. Ale gdzie znaleźć te sekrety?

Sięgnij po książkę "Adam i Ewa. Małżeńskie sekrety z rajskiego ogrodu". To oryginalny, uderzający świeżością myśli i wskazówek poradnik małżeński inspirowany biblijną opowieścią z trzech pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju.

Jej autor odnalazł w niej wizję małżeńskiego życia. W genialny sposób łączy wolność i równouprawnienie z duchowymi fundamentami i tradycyjnymi wartościami. Realizując ją, możemy wyrwać się z pomieszania i niepewności, które stają się udziałem wielu współczesnych par i zapewnić sobie prawdziwe małżeńskie szczęście, do którego zostaliśmy powołani przez Boga.

Czytając tę książkę dowiesz się:

czy jesteście równi sobie?
czy jesteście zależni od siebie?
czy macie wspólną duszę?
co robić, by stać się dla siebie towarzyszami życia?
jak podejmować małżeńskie decyzje?
jak odkrywać własną seksualność?
jak sobie radzić z pokusami?

Ta książka to świetny poradnik dla współczesnych Adamów i współczesnych Ew. A każdy z tych sekretów to duchowa perełka, która może odmienić także Twoje małżeństwo.

Sięgnij po tę książkę i odkryj receptę na szczęśliwy związek!

źródło opisu: http://boskieksiążki.pl/product-pol-657-ADAM-I-E...(?)

źródło okładki: http://boskieksiążki.pl/product-pol-657-ADAM-I-E...»

Marjory | 2013-07-23
Przeczytana: 2013 rok

Poradnik pouczający nie tylko w kwestiach związanych stricte z małżeństwem i drugą połówką, ale także relacji małżonków z własnymi rodzicami, relacji z otaczającymi ludźmi i światem. Pewne kwestie mogłyby zostać tu szerzej omówione i bardziej wyjaśnione, ale i tak uważam, że wiele rad, które tu można znaleźć, naprawdę może pomóc budować głęboką relację w małżeństwie. Ciekawym zabiegiem jest sposób interpretacji Księgi Rodzaju i odniesienie jej treści w bardo mądry sposób do małżeństwa. Książka ma głęboką treść, odnosi się jednak nie tylko do duchowej sfery małżeństwa, ale także do tej fizycznej. Książka podzielona jest też na 5 części tematycznych i zdradzę, że tytułowych sekretów jest 25.

Karla | 2013-02-14
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 15 stycznia 2013

Poradnik o małżeństwie pisany od trochę innej strony niż pozostałe. Książka pięknie wydana, jest ładnie złożona i ma cudną oprawę. Treść kilka razy mnie zaskoczyła.

Gosiek | 2017-09-13
Kasia | 2017-08-24