Nunchaku Tom 1 Broń Karate w samoobronie

Wydawnictwo: Budo-Sport
Nunchaku Karate weapon of self/defense
nunchaku, karate, sztuki walki
sport

Ćwiczenia bronią mogą być bardzo dyscyplinujące, gdyż wymagają sprawności, której nie można uzyskać w wyniku normalnego treningu karate. Wraz z praktyką nunchaku staje się przedłużeniem rąk i rozwija płynność ruchów podobnie jak kung fu, chińska forma samoobrony w której ruchy płynnie przechodzą z jednego w drugi. Ponadto , praktyka z nunchaku będzie miała wpływ na poczucie równowagi i pomoże rozwinąć nadgarstki.

książek: 2045

Właściwie jedyna wartość tej książki, to jak połączyć dwie pałki nunchaku sznurkiem, oraz rodzaje nunchaku jakie były na Okinawie, ale wymiary są podane tylko dla podstawowego.

Sezar | 2014-08-26
Gilles | 2013-05-22