Moc przebaczenia

4 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
La puissance du pardon
psychologia, socjologia, poradnik
Alexander

W jaki sposób przejść przez krzywdę i zranienie zachowując otwartość serca? Jak postępować, stojąc na przeciw kogoś, kto mnie zranił? Jak wybaczyć sobie zły występek i zachowania obronne, które nas zniewalają? W jaki sposób doświadczyć Boga, który zbawia nas przez przebaczenie? „Moim pragnieniem jest, by ta książka była: • czymś, co zbliża do siebie ludzi • prosta i przyjemna w czytaniu •...

„Moim pragnieniem jest, by ta książka była:

• czymś, co zbliża do siebie ludzi

• prosta i przyjemna w czytaniu

• śladem konkretnej modlitwy

• wypróbowaniem mocy przebaczenia

• pełna humoru i nadziei

źródło opisu: http://www.wdrodze.pl/opis,1024,Moc_przebaczenia.html#.URzN0PJsEs4

źródło okładki: http://www.wdrodze.pl/opis,1024,Moc_przebaczenia.html#.URzN0PJsEs4

jaska | 2016-02-19

Mi ciężko się tę książkę czytało. Zupełnie czego innego spodziewałam się po książce związanej z tematyka przebaczenia. Dla mnie książka nie na temat, natomiast może to kwestia zupełnie innej estetyki.
Do mnie nie przemówiła.

Sempai | 2017-10-04