Ninja. Niewidzialni zabójcy

Wydawnictwo: Budo-Sport
Ninja the invisible assassins
83-900889-5-9
poradniki

Książka przeznaczona jest dla tych , którzy chcą wiedzieć, kim naprawdę byli ninja. Niezaprzeczalnym atutem książki jest jej rzetelność. W czasach , gdy rozmaici eksperci usiłują przekonać czytelników o parapsychologicznych właściwościach ninja, dobrze jest zapoznać się z pracą traktującą przede wszystkim o historycznym ninjitsu, o niełatwym życiu ludzi, którzy istnieli niemal wyłącznie po to, aby zabijać.

Lyvolyn | 2014-03-19

Przeczytałem ją dwukrotnie. Tak jak wcześniej zostało wspomniane jest ona rzetelna i przedstawia Ninja takich jacy naprawdę mogli być. Nie ma tam żadnych paranormalnych zjawisk. To byli ludzie, tacy jak my. Różnicą było to, że byli mistrzami zabijania.

Gilles | 2013-05-22
Przeczytana: 2011 rok

Ciekawa książka, dla każdego kto interesuje się sztukami walki

| 2012-08-15

Ta książka jest jedną z bardzo, bardzo niewielu rzeczy ( jeśli nie jedyną ) która zebrała mnóstwo rzetelnych, fascynujących informacji o ninja. To świetna lektura dla kogoś, kto sięga po nią z premedytacją, lecz dla tych którzy sięgają z ciekawości również, bo wiele z przedstawionych tu informacji jest po prostu niesamowitych.

Vincent | 2015-02-01

Książka, która nie nudzi, napisana zrozumiale. Dla interesujących się historią Japonii, jak i sztukami walki. Nie jest to jednak poradnik, a pozycja bardziej popularnonaukowa.

Darth_Riv | 2016-11-01
Aizen | 2016-05-04