Norda na wakacje. Przewodnik krajoznawczy po Ziemi Puckiej

Wydawnictwo: Odkrywcy
okruszek

Kompendium wiedzy turystycznej na temat Nordy (Ziemi Puckiej). Podobnie jak pozostałe z tej serii przewodniki powiatowe, zawiera słownik krajoznawczy, opisy szlaków i tras wycieczkowych (Hel, Jastarnia, Jastrzębia Góra, Kosakowo, Krokowa, Puck, Rewa, Władysławowo), szczegółowe informacje użytkowe oraz krótkie felietony na temat przyrody oraz historii tej ziemi. Całość uzupełniają zdjęcia, mapy oraz plany miast.

źródło opisu: http://odk.pl/norda-na-wakacje,12410.html

źródło okładki: http://odk.pl/norda-na-wakacje,12410.html