Hej, hej kurczaki!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Rodzina do góry nogami". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
6 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Hej, hej kurczaki!
Anna

Niespodziewane zastępstwo i lekcja przyrody przewracają życie Kari do góry nogami. Bo to, że sześcioletni Szczurek jest rodzinnym pupilem i rodzice dzielą jego miłość do wszystkich zwierząt, jest oczywiste. Ale żeby z tego powodu dom opanowały kurczęta, a ona musiała prowadzić dziennik inkubacji – to się po prostu nie mieści w głowie! Co robić?! Druga część zabawnych perypetii rodzinnych....

Druga część zabawnych perypetii rodzinnych. Kari walczy o szóstkę z przyrody, Edka przygotowuje bliskim niezwykłą niespodziankę, Szczurek i tata niespodziewanie jadą do Płocka, a mama rwie włosy z głowy. Wszystkim spędzają sen z powiek awarie prądu, a w domu wciąż słychać tajemniczy szum. Klują się!!!

Darka_pl | 2015-04-05
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: grudzień 2014

Supcio książka! polecam :)

Anna | 2013-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2013

Jeśli ktoś jest ciekawy czy można pozyskać prawdziwe kurczaki bez pomocy żywej kwoki, to z całą pewnością na stronach tej książki się tego dowie. No i oczywiście krok po kroku "pozna" przepis na inkubację kurcząt lub innych ptaków a oprócz tego pozna stosunek Kari, Edki i Szczurka do ptaków, nie tylko tytułowych kurczaków. Polecam gorąco. Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie a opisy inkubacji są bardzo ciekawe. A, na wewnętrznej stronie okładki odkryłam, że patronem medialnym tej książki jest Związek Hodowców Drobiu Rasowego w Polsce Gallus :).

Aine | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017