Wielogłos. Krystyna Miłobędzka w recenzjach, szkicach, rozmowach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szkice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biuro Literackie
literatura faktu
aspazja

Wielogłos. Krystyna Miłobędzka w recenzjach, szkicach, rozmowach to książka, która została pomyślana jako dokument ukazujący zapis recepcji twórczości jednej z najwybitniejszych współczesnych poetek. Dotychczasowe rozproszenie tych materiałów sprawiło, że większość pozostawała nie tylko trudno dostępna, ale wręcz nieznana. Publikacja, która gromadzi teksty od momentu debiutu poetki, aż do chwili obecnej, składa się z czterech głównych działów tematycznych – recenzji tomów, szkiców krytycznych, prac o teatrze oraz rozmów. Uzupełnieniem książki jest kalendarium, bibliograficzny wykaz publikacji, a także płyta, na której znalazł się jubileuszowy wieczór autorski Krystyny Miłobędzkiej.

źródło opisu: www.biuroliterackie.pl

źródło okładki: www.biuroliterackie.pl