Rozmówki polsko-francuskie ze słowniczkiem

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Pami

Rozmówki zawierają 10 tysięcy haseł i zwrotów, współczesne słownictwo, użyteczne wyrażenia, przystępnie opisane zasady wymowy języka francuskiego. Stanowią nieodzowną pomoc dla turysty. W przypadku napisów z jakimi może się spotkać podróżujący, stroną wyjściową jest język francuski. Wziąwszy pod uwagę przeznaczenie rozmówek, każde zdanie francuskie ma podaną wymowę, zapisaną uproszczoną...

W przypadku napisów z jakimi może się spotkać podróżujący, stroną wyjściową jest język francuski. Wziąwszy pod uwagę przeznaczenie rozmówek, każde zdanie francuskie ma podaną wymowę, zapisaną uproszczoną transkrypcją.
Jak każdy tego typu poradnik, rozmówki stanowią jedynie wybór najczęściej używanych zwrotów, mających być pomocą i ułatwieniem w rozwiązywaniu różnych problemów. Może też zachęcą do nauki tego pięknego języka.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/rozmowki-polskofrancuskie-ze-B/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/rozmowki-polskofrancuskie-ze-B/