rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2023 roku
Te książki Chmielewskiej, które ostatnio czytałam są okropne. Przykro mi to pisać, bo w przeszłości przeczytałam wiele świetnych i zabawnych książek jej autorstwa. Coś się z czasem popsuło... Natomiast "Empuzjon" w klimatach sanatoryjno - uzdrowiskowych i pod wieloma względami doskonały.
15 tyg. temu
52 książki w 2021 roku
25/52  Stowarzyszenie Srok: Jedna to smutek... Stowarzyszenie Srok: Jedna to smutek...
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2020)
Czy Angelfall jest jeszcze aktualne?
2 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
7 lata temu
8 lata temu