Język francuski dla początkujących

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Beginner's French

Szybki praktyczny kurs języka i swoisty przewodnik językowy. Podstawowe kompetencje lingwistyczne czytelnik nabywa sukcesywnie, wiadomości przekazywane są w sposób klarowny. Książka zawiera bardzo ważne wskazówki ułatwiające naukę; od pierwszych stron autor wprowadza zwroty ułatwiające przyswojenie podstaw języka już po paru tygodniach. Podręcznik składa się z części poświęconej najważniejszym...

Książka zawiera bardzo ważne wskazówki ułatwiające naukę; od pierwszych stron autor wprowadza zwroty ułatwiające przyswojenie podstaw języka już po paru tygodniach. Podręcznik składa się z części poświęconej najważniejszym regułom języka oraz wskazującej praktyczne zastosowania idiomów w określonych sytuacjach.

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo Literackie, 2011

PannaAnna | 2014-05-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 01 maja 2014

Co prawda dla zaawansowanych ,ale ....Egzamin na poziomie B2 zdany :):):)

Chaoticreader | 2016-04-13
nunachopin | 2015-08-10