Wygrać życie

Wydawnictwo: Rubikon
poradniki

Temat profilaktyki w szkole nie jest nowy. W wiekszości szkół realizowane były wielokrotnie jekieś, mniejsze czy większe, wysiłki kwalifikowane jako profilaktyka uzależnień . Wydaje się zatem, że niewiele nowego można wnieść do tego tematu. Tymczasem między trzema czynnikami: prawem oświatowym, potrzebami ludzkimi i dostępnym doświadczeniem rozciąga się przestrzeń ludzkiej twórczości profilaktycznej. Niniejsza książka stanowi swoisty przewodnik do konstruowania i realizacji szkolnego programu profilaktyki.

| 2014-03-14
alaina | 2012-11-15