Świat kobiet

Wydawnictwo: Amber
The wicked world of women
kobiety, Grecja, przygoda
Aiwlys

Przypadkowe spotkanie trzech na pozór zupełnie różnych kobiet przeradza się w bliską przyjaźń, która pomaga każdej z nich zapomnieć o gorzkich doświadczeniach - nieudanym małżeństwie, poczuciu życiowej klęski. Ale dopiero wspólna podróż na wyspy greckie staje się początkiem wielkiej przygody...

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Aiwlys | 2013-02-12
Przeczytana: wrzesień 2012

Na początku naprawdę miło się czytało tę książkę. Rozdziały krótkie to szybciutko szło. Miło było zagłębić się w ich historie, poznać ich problemy i widzieć jak sobie z tym radzą. Ale w pewnym momencie to się zaczęło nudzić, cały czas te same problemy, przemyślenia, a sama podróż statkiem, na której miała być ta wielka przygoda opisana z tyłu, to kropla w morzu i zaledwie kilka kartek. Może i dobrze. Ogólnie zakończenie takie nijakie. Można powiedzieć, że książkę zmęczyłam, na siłę.