Savoir vivre w życiu zawodowym

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Gdy mimo najlepszych kwalifikacji nasza kariera stanęła w miejscu, należy się zastanowić, dlaczego tak się stało. Przyczyną, o której głośno się nie mówi, jest najczęściej brak dobrego wychowania. Książka niniejsz jest adresowana do osób, które dążą do sukcesu i wiedzą, że zależy on przede wszystkim od nas samych.

Booka | 2011-12-18
Przeczytana: luty 2011

Przydatny poradnik, w którym objaśniono proste reguły savoir-vivre (i też te bardziej "skomplikowane"). Uważam, że jest uniwersalny, nadaje się nie tylko dla tych, którzy potrzebują poznać te zasady, ale też tym, którzy wiedzą co wypada a co nie. Zawiera między innymi mowę ciała, zasady poprawnej komunikacji, rady jak zachować się w towarzystwie, podczas wizyt i spotkań oraz wiele innych.

Rafał | 2016-04-03
Przeczytana: 27 marca 2016

Informacje w książce bardzo przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Książka nie jest obszerna, w przeciwieństwie do materiału w niej zawartej.
Polecam :-)

olija21 | 2017-02-01