Serce kobiety

Albatros
2013-09-11
2013-09-11
Joanna Prądzyńska

Osobiście uważam tą książkę za momentami nudnawą i powtarzającą się zwłaszcza gdy autorka opisywała właściwości co poniektórych produktów żywnościowych albo pisała o konsekwencjach pewnych chorób albo stylu życia. Jednakże akurat tego trudno byłoby uniknąć. Mimo to uważam, że osoby zainteresowane tematem mogą spokojnie umieścić tą książkę na swojej liście "do przeczytania" jednak powinna być ona jedną z wielu o podobnej tematyce zwłaszcza, że zawiera istotne informacje o przyczynach, skutkach i objawach chorób oraz dokładnie porusza aspekt odżywiania się.

Książka z tych które trzeba przeczytać. Zawiera garść ważnych informacji, lekkostrawnie podanych. Nawet jeśli choć trochę z nich trafi do naszej świadomości i się zakorzeni, to już będzie dobrze. Książka traktuje nie tylko o chorobach układu krążenia, ale równie mocno skupia się na badaniach, stylu życia i na diecie. Praktycznie druga jej połowa dotyczy żywienia i wartości odżywczych poszczególnych produktów, co uważam za duży plus.

• Posiadam - jeszcze nie przeczytane
  • 2017
  • Kosmetologia,kulinaria i odżywianie
  • Z polecenia do kupienia
  • Feminizm

Dodaj cytat z książki Serce kobiety