Bosch. Konwencjonalne układy hamulcowe

Wydawnictwo: WKŁ
83-206-1396-5
hamulce, układy
motoryzacja

Informator przedstawiający budowę i działanie układów hamulcowych samochodów osobowych. Zawiera przegląd hydraulicznych układów hamulcowych, opis przebiegu hamowania i sił działających na samochód, a także budowę i działanie elementów składowych układów hamulcowych. Uwzględniono najnowsze układy wspomagające bezpieczeństwo ruchu, współpracujące z układem hamulcowym (układ przeciwblokujący ABS, układ przeciwpoślizgowy ASR, układ stabilizacji toru jazdy ESP) oraz elektroniczne sterowanie skrzynki przekładniowej. Przejrzyste rysunki i schematy ogromnie ułatwiają zrozumienie treści informatora.

Wojtekowitz | 2016-07-22
Na półkach: Techniczne, Przeczytane