Przewodnik po modlitwie

Wydawnictwo: WAM
religia

Przewodnik po modlitwie to pozycja niezbędna dla każdego, kto chce się lepiej i głębiej modlić. Przybliża teologiczną i praktyczną stronę modlitwy, przypomina, że modlitwa nie jest celem, ale stanowi środek w drodze do niego, w drodze do głębokiego zjednoczenia z Bogiem. Modlitwa uczy rozeznawać, odróżniać otrzymane światło od ukrytych w nas ciemności. Pomaga rozpoznawać, że potrzeba tylko jednego - oddać się naszemu Przewodnikowi, Jezusowi objawiającemu tajemnicę Boga i człowieka.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: scan własny