Sztuka grafologii

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Czy pismo zdradza człowieka? Ten, kto pozna sekrety grafologii ? nauki zajmującej się badaniem związków i zależności między cechami graficznymi pisma a osobowością człowieka ? z pewnością się z tym zgodzi. Grafologia nie kłamie... Przez pismo człowiek świadomie lub nieświadomie wyraża siebie. Dzięki analizie pisma aż w 95% można poznać czyjeś usposobienie, jego temperament, ambicje, zdolności, obszar uczuć i emocji czy świat wartości i motywacji. Aby jednak poprawnie interpretować charakter pisma, należy poświęcić trochę czasu na poznanie podstawowych reguł oceny. Znajdziesz je w doskonałym podręczniku Alfonsa Lźkego i Alberta Langa. Wnikliwa analiza wielkości i nachylenia pisma, kropki nad ?i?, kształtu i odległości między literami oraz sposobu ich łączenia pozwoli szybko i skutecznie poznać osobowość piszącego, jego zdolności i predyspozycje czy też ocenić jego przydatność zawodową. Sztukę grafologii polecamy pracodawcom, doradcom, biznesmenom oraz wszystkim zainteresowanym oceną innych ludzi..

cerber111 | 2013-10-07

Jestem zawiedziony, słabo. Książka jest bardziej badaniem osobowości przez pryzmat psychologii i rzeczy dokonanych a nie na bazie pisma. Inne materiały przeczą teorii z tej książki. A szkoda.

annmarie | 2015-10-03
Na półkach: 2015, Przeczytane