Kolory od podstaw

Wydawnictwo: Świat Książki
ABC des couleurs
837311887x
Nightingale

Komu nie marzy się świat bajecznie kolorowy? Czy taki będzie, zależy wyłącznie od nas. Musimy tylko poddać się magii kolorów, ich mocy przywracania nam harmonii wewnętrznej, dobrego samopoczucia i koncentracji umysłu. Zasadnicze znaczenie będzie miał tu trafny wybór kolorów, adekwatny do naszego charakteru i temperamentu. Daniel Béresniak, pisarz, historyk, krytyk sztuki, jest autorem wielu...

Daniel Béresniak, pisarz, historyk, krytyk sztuki, jest autorem wielu książek, które ukazują, w jaki sposób mity i symbole wpływają na nasze zachowanie.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie

remco | 2015-01-21
Przeczytana: 15 stycznia 2015

Pozycja niby banalna - książka o kolorach. Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak właśnie dany kolor może wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na nasze życie, humor itp,. Składa się z dwóch części: w pierwszej poznajemy symbolikę, specyfikę danej barwy i jej znaczenie, w drugiej mamy testy które ukazują nam energię kolorów które na nas oddziaływają.

Zydel | 2016-06-26
Przeczytana: 17 stycznia 2004