PRINCE2 - Skuteczne zarządzanie projektami

PRINCE2 - The Executive Guide to Directing Projects
Zarządzanie projektami
poradniki
Wieruch

Skuteczne zarządzanie projektami, edycja 2009 przedstawia uniwersalne pryncypia (zasady), procesy, narzędzia i techniki które umożliwiają zarządzać projektami w taki sposób, aby mieściły się one w wyznaczonym wcześniej czasie, budżecie, zakresie oraz jakości. Podręcznik przeznaczony dla osób pełniących rolę Kierownika Projektu, Kierownika Zespołu i Wsparcia Projektu.

źródło opisu: http://www.tso.co.uk/

źródło okładki: http://www.tso.co.uk/

_chef | 2015-03-08
Przeczytana: 2011 rok

Niezbędnik do zaliczenia egzaminu certyfikujące na Prince2 Foundation.

Wieruch | 2013-02-23

Książka bardzo dobrze przygotowująca do egzaminu PRINCE2 Foundation. Nic dodać, nic ująć. Napisania przystępnie z wieloma graficznymi wstawkami. Godna polecenia, choć nie wiem jak mają się inne konkurencyjne wydania.