Dość odchudzania. Czas na dietę. Moja własna droga do szczupłej sylwetki

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Mądry sposób na szczupłe życie! Autorka od lat interesuje się dietetyką i sportem, czynnie uprawia grę w tenisa i aerobik przez dwa lata była instruktorem w klubie sportowym. Obsesyjna dietoholiczka, która przeeksperymentowała na sobie większość modnych kuracji odchudzających. W końcu znalazła złoty środek idealną dietę i sposób na życie. Swoje doświadczenia opisuje w książce. Całe życie się odchudzałam! Próbowałam wszystkich diet dostępnych na rynku i teraz starannie je opisuję włącznie z konsekwencjami ich stosowania. Zawsze szłam na maxa. Chudłam po 6-8 kilogramów tygodniowo, by w następnym przytyć 10 kg! Tyłam, nic nie jedząc! ćwiczyłam na siłowni po 2 godziny dziennie, aż do zemdlenia i anemii.

Sova Kaczmarczyk | 2017-04-21

Świetne rady z ludzkiego punktu widzenia. Bardzo przydatna i powinna się znaleźć na półce każdego domu. Polecam.

Kristen15 | 2012-07-04
Pani_Wu | 2012-01-13