Chrystus i Jego Kościół

Il cammino pasquale
Benedykt XVI
religia
Karola

Książka kardynała Ratzingera jest pogłębioną refleksją nad czasem Wielkiego Postu i przygotowaniem do radosnego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W swej zasadniczej części jest zapisem rekolekcji, jakie autor wygłosił w Watykanie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II oraz pracownikom Kurii Rzymskiej. Treść konferencji została jednak – dla potrzeb szerokiego grona odbiorców – poszerzona i przerobiona. W ten sposób także i my możemy skorzystać z mądrości Prefekta Kongregacji Nauki Wiary i pogłębiać naszą wiarę.

źródło opisu: http://sklep.liturgia.dominikanie.pl/pl/p/Chrystus-i-Jego-Kosciol/129

źródło okładki: http://sklep.liturgia.dominikanie.pl/pl/p/Chrystus-i-Jego-Kosciol/129

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!