Czy grubo w tym wyglądam? Życie nie kończy się na odchudzaniu

Tłumaczenie: Dobromiła Jankowska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Do I look fat in this? : life doesn't begin five pounds from now
837384600X
poradniki

Bez względu na to, jaki nosisz rozmiar, pewnie i tak nie lubisz swojego ciała. Czujesz się gruba?! Spójrz prawdzie w oczy: masz dość odchudzania, liczenia kalorii, pocenia się na siłowni i atakujących cię zewsząd anorektycznych modelek. Przestań pytać, czy grubo w tym wyglądam? i pomyśl, czy zrzucając winę za złe samopoczucie na przyciasne spodnie, tak naprawdę nie zamiatasz pod dywan większych problemów? Najwyższa pora to zmienić! Weź swoje życie w swoje ręce i nie pozwól, by podziałka na wadze psuła ci kolejny dzień. Zapomnij o kilogramach zaakceptuj siebie. Zadbaj o swoje uczucia, związki, rodzinę i przyjaciół. Pomożemy ci to osiągnąć..

theperkss | 2017-03-28
Przeczytana: 25 marca 2017