9788393205424
Zarządzanie, Samorealizacja
poradniki
writerka

"W "O zarządzaniu sobą" znajdziesz narzędzia, które pozwolą Ci z nowej perspektywy przyjrzeć się własnemu życiu i kształtować je w sposób jeszcze bardziej świadomy".

źródło opisu: http://www.10idei.pl/

źródło okładki: www.sklep.hbr.pl

mircia | 2016-03-22
Przeczytana: 22 marca 2016

Całkiem ciekawa, ale jak dla mnie to nie do końca to:) Zbyt wiele "oczywistych oczywistości". Za rzadko jednak czytam poradniki, żeby prawidłowo ocenić wartość tej książki.

tlenianka | 2014-03-20
Przeczytana: 20 marca 2014

Wprawdzie pierwsze rozdziały były nawet interesujące, to jednak od połowy książki strasznie się męczyłam. Prawdopodobnie z tego powodu, iż dotyczyły ludzi-liderów w korporacjach, co mnie w żaden sposób nie dotyczy i prawdopodobnie, dotyczyć nigdy nie będzie. Ale możliwe że dla "ludzi sukcesu" może być w jakimś stopniu przewodnikiem i mogą tam znaleźć sporo wskazówek jak osiągnąć jeszcze większy sukces. Wprawdzie mnie nie ujęła tematyką, ale jeśli chodzi o styl i język, to muszę przyznać że jest dobrze napisana (przetłumaczona).

pkicman | 2014-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2014

Muszę zgodzić się z informacją z okładki tej książki - jeśli chcesz przeczytać tylko jedną książkę o zarządzaniu sobą, niech to będzie ta. Zbiór konkretnych informacji, porad i pomysłów podany przez autorów z najwyższej półki w formie krótkich artykułów. Żadnego wodolejstwa, a wszystko poparte latami doświadczeń i konkretnymi badaniami .

Joker | 2016-03-05

Zbiór konkretnych informacji, porad i pomysłów dla ludzi-liderów w korporacjach, czyli, co trzeba wiedzieć i robić by zostać dyrektorem generalnym. W istocie ostatni rozdział jest najważniejszy.

machia | 2017-07-27
Przeczytana: 19 września 2017