Gigant 9/98: W księżycową jasną noc

Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Agnieszka

Komiksożercy. Z testamentu O'Alebogatego Donald i Sknerus dowiadują się o skarbie ukrytym pośród lodów i śniegów Arktyki. Ruszają zatem po bogactwo. Czy rzeczywiście czeka na nich złoto, czy chłód i głód? Fatalne kichnięcie. Nieszczęsne kichnięcie Donalda wywołuje zdumiewającą szczodrość księcia Sknerusa. Odddaje on swe skarby bezbłędnym rycerzom - Braciom Be. Aby zły czar prysł, potrzebny...

Komiksożercy.

Fatalne kichnięcie.
Nieszczęsne kichnięcie Donalda wywołuje zdumiewającą szczodrość księcia Sknerusa. Odddaje on swe skarby bezbłędnym rycerzom - Braciom Be. Aby zły czar prysł, potrzebny jest pazur smoka, dlatego Donald zostaje... smoczym manikiurzystą.

Założyły się dwie kaczki.
Do domu Donalda wkraczają żądni krwi i pieniędzy komornicy. Czy w ciągu trzech dni uda mu się spłacić dług 10000 dolarów? Komu naprawdę zależy, by wyrzucić Donalda na bruk?

Od pierwszego wejrzenia.
Superkwęk spotyka wreszcie kaczuszkę swoich marzeń i ofiarowuje jej pierścionek zaręczynowy. Jednak ktoś prowadzi tu podwójną grę. Czy rzeczywiście "miłość ci wszystko wybaczy"?

W księżycową jasną noc.
Gdzie może zanieść szalony wielbłąd? Przekonują się o tym Minnie i Miki. Za sprawą zbuntowanego wierzchowca trafiają do tajemniczego zamku Szuruburu, który pojawia się raz na kilkaset lat.

źródło opisu: Wyd. Egmont, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie