Gigant 8/98: Uprowadzenie kaczki

Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Agnieszka

Uprowadzenie kaczki. Kwamila zostaje porwana przez tajemniczych zbirów! Jej bogaty wujek zwraca się do słynnego Szerloka Gogusia i asystenta Kwaksona, z prośbą, by ją odnaleźli. Rozpoczyna się emocjonujący pościg z porywaczami. Kto faktycznie uwolni Kwamilę? Nie dotykać! Podczas budowy metra Sknerus i Donald odkrywają zakopany pojazd kosmiczny. Donalda, jak zwykle, świerzbią ręce i czuje, że...

Uprowadzenie kaczki.

Nie dotykać!
Podczas budowy metra Sknerus i Donald odkrywają zakopany pojazd kosmiczny. Donalda, jak zwykle, świerzbią ręce i czuje, że musi koniecznie ponaciskać tajemnicze guziczki na pulpicie. Jednak zabawa z obcą technologią może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje.

Byt albo niebyt.
Miki wraca z urlopu do domu. Ze zdumieniem odkrywa, że zamiast przyjaciół otaczają go groźne istoty z zaświatów. Gdzie podziali się mieszkańcy Myszogrodu? Czy Miki rozwiąże zagadkę upiorów i ocali własne uszy?

Heros w operze.
Nowe zadanie dla Superkwęka! Ma udaremnić kradzież klejnotów, wykorzystywanych w przedstawieniu operowym. Ale sytuacja wymyka się spod kontroli. Na skutek nieprzewidzianych okoliczności Superkwęk staje na deskach sceny i.... śpiewa!

Fortuna kołem się toczy.
Świat stanął na głowie! Goguś jest żebrakiem, a Donald to najbardziej wzięty czyściciel dywanów w mieście. Jest jednak ktoś, komu to się wcale nie podoba. Czy uda mu się przywrócić stary porządek świata?

źródło opisu: Wyd. Egmont, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie - gabj

Gatts | 2017-11-30
Na półkach: Komiksy, Przeczytane