Gigant 7/98: Bezsenność w Kaczogrodzie

Seria: Komiks Gigant
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Agnieszka

W kaczym ciele kaczy duch. Czasami, po mocnym uderzeniu w głowę, można zobaczyć nie tylko gwiazdy. Czego szuka duch Sknerusa w przyszłości? Majątku, a może guza? Szkoła miliarderów. Sknerus ma najwyraźniej dość pożyczania pieniędzy Donaldowi. Swojemu niezbyt przedsiębiorczemu siostrzeńcowi organizuje kurs "Jak błyskawicznie zostać miliarderem?". Ciekawe, kto najwięcej zyska na tych...

W kaczym ciele kaczy duch.

Szkoła miliarderów.
Sknerus ma najwyraźniej dość pożyczania pieniędzy Donaldowi. Swojemu niezbyt przedsiębiorczemu siostrzeńcowi organizuje kurs "Jak błyskawicznie zostać miliarderem?". Ciekawe, kto najwięcej zyska na tych naukach?

Bezsenność w Kaczogrodzie.
Donald marzy o karierze literackiej. Dziełem jego życia jest powieść-rzeka "W poszukiwaniu wyciętego lasu". Tymczasem Kaczogród opanowuje plaga bezsenności. Czy młodemu adeptowi sztuki może ona pomóc, czy zaszkodzić?

Skazani na Sing Pling.
Po kolejnej wielkiej ucieczce, Bracia Be trafiają do eksperymentalnego więzienia, bez murów i krat w oknach. Wydaje się, że nie ma nic prostszego, niż dać nogę z takiego miejsca. Ale to tylko pozory...

Murowany efekt.
Czarne charaktery nie dają spokoju Superkwękowi. Tym razem do walki z nim staje Murman - superantybohater kaczogrodzkiego półświatka. Czy zdoła pokonać kaczego herosa?

źródło opisu: Wyd. Egmont, 1998

źródło okładki: zdjęcie autorskie - gabj

Paulina | 2017-06-16
Aleksander | 2017-01-22