Co jeść przy bólach głowy i migrenie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Czy wiesz, że 90% wszystkich bólów głowy to bóle napięciowe i migreny? Zamiast sięgać po środki przeciwbólowe, zastosuj się do podanych w tej książce rad dotyczących tego, co należy jeść, aby zapobiec bólom głowy lub uczynić je mniej dokuczliwymi. Opis najpospolitszych rodzajów bólów głowy: skąd się biorą, na czym polegają, jak im zaradzić. Elaine Magee daje rady dotyczące odpowiedniego odżywiania i stylu życia, a także informacje o najpopularniejszych lekach dostępnych bez recepty. Autorka jasno określa, jakie pokarmy mogą wywoływać migreny, i podaje zdrowe przepisy alternatywne, które pomogą uwolnić się nawet od uporczywych bólów głowy uczy także właściwego wybierania produktów żywnościowych w supermarkecie oraz dań w restauracjach.

Graziella | 2011-06-20
Siuks | 2015-01-22