Spy Book

Najpełniejsza z wydanych dotychczas na świecie encyklopedii szpiegostwa, wywiadu i kryptografii. Zawiera ponad 2000 haseł o agentach, szefach wywiadu, instytucjach, organizacjach, sprzęcie i terminach szpiegowskich. Barwnie napisana, obejmująca fakty od czasów najdawniejszych po współczesne, wprowadza czytelnika w tajemniczy świat tajnych operacji, podsłuchów, zamachów oraz ludzi bez nazwisk. Znajdujemy tu także hasła poświęcone postaciom z literatury szpiegowskiej i filmów.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/showbook.php?id=105

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/showbook.php?id=105