erotyka
sztuka
geokuba

Album "Ars erotica" powstał wraz z wystawą w Muzeum Narodowym w Warszawie (styczeń - marzec 1994) i jest zarazem jej katalogiem. Prezentuje istotny nurt polskiej sztuki współczesnej w zderzeniu z dziełami czasów najdawniejszych, potwierdzając raz jeszcze, że erotyzm był w sztuce zawsze ważny. Pokazuje zabytki paleolitu i neolitu oraz prace pięćdzisięciu jeden polskich artystów - obrazy, rzeźby, rysunki, instalacje - o różnym sposobie obrazowania tematu erotycznego. Dzieła te po raz pierwszy znalazły się razem zarówno na wystawie, jak i w książce.

źródło opisu: Muzeum Narodowe w Warszawie, 1994

źródło okładki: http://www.books-troszkiewicz.com.pl/sklep/produkt-28987/idx.html

Samantha Nishimuro | 2015-08-26

Co za popi*rd*l*na książka, czytając to k*restwo zadlawilam się kastetem prawie zdechlam moja rurka w tchawicy p*erd*lla Nie polecam PS> KOHAM <3