Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Akapit Press
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Mary Ann and Miss Mozart
Monika

Przy ul. Chelsea 6 w Londynie mieszkały wyjątkowe dziewczęta.

Marianna, córka kupca-ryzykanta, skrycie marzy o karierze śpiewaczki. Los jej sprzyja. Renomowana pensja, do której trafia, zatrudnia świetnych nauczycieli muzyki - ale finansowy krach ojca i uprzedzenia najbliższych mogą udaremnić palny młodziutkiej sopranistki.

źródło opisu: Akapit Press, 2013

źródło okładki: www.akapit-press.com.pl

| 2015-12-18
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Na ogół czytam ciężkie książki o rozbudowanej fabule, które zmuszają mnie do bardzo intensywnego myślenia. Dlatego sięgam od czasu do czasu po krótki, łatwy obyczaj, aby trochę odpocząć. Do tego rodzaju zaliczam tę książkę. Jest ona interesująca, mimo że napisana prostym językiem. Polecam tym, którzy chcą odpocząć.

AsiaD | 2016-06-09
Sydney | 2013-08-05