Inspiracje na każdy dzień roku

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The One Year Daily Insights with Zig Ziglar
9788374921978
religia
margaretka77

Czy pragniesz żyć pełnią życia? Zig Ziglar, jeden z najbardziej szanowanych mówców i pisarzy motywacyjnych, ma nadzieję i wierzy, że tego właśnie chcesz. W tej książce znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia. Inspiracje na każdy dzień roku Ziga Ziglara pomogą ci odkryć i osiągnąć życiowy cel, lepiej wykorzystać wrodzony potencjał oraz odnaleźć i pogłębić więź z Jezusem.

Zig Ziglar to nauczyciel i trener motywacyjny, który przemierza świat, niosąc przesłanie dobrego humoru, nadziei i otuchy. Jego unikalny styl wypowiedzi oraz pasja przekazywania mocnych treści zapewnia mu międzynarodowe uznanie. Obecnie uważa się go za jednego z najbardziej wszechstronnych autorytetów w dziedzinie zajmującej się badaniem ludzkiego potencjału.

Dr Dwight „Ike” Reighard jest pastorem, autorem książek oraz mówcą i trenerem korporacyjnym, który próbuje wnieść trochę życia w marzenia innych ludzi. Ike i jego żona Robin mają dwoje dorosłych dzieci i mieszkają w stanie Georgia.

źródło opisu: Vocatio, 2012.

źródło okładki: www.vocatio.com.pl

Marzenia | 2014-01-17
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 17 stycznia 2014

Na każdej z 365 stron książki, zamieszczony jest cytat z Bibli(ulubiony autora). Poniżej komentarz, rozwinięcie tego cytatu, owszem jest to komentarz bardzo inspirujący, pobudzający do otwarcia na pełnię życia, uczulający na rzeczy ważne, podkreślające wielkość i niepowtarzalność każdego człowieka. Jest to duży atut tej książki.
Minusem jest natomiast postawione na koniec rozważania pytanie. Według mnie to pytanie spłyca jedynak rozbudzone myślenie, jest wręcz infantylne.
Minusem jest drobniutka czcionka tekstu i miękka okładka, jak na książkę do codziennego czytania, zupełnie niepraktyczna.

xlagoR | 2017-04-15
Niebieska | 2016-07-20