Zarządzanie i planowanie marketingowe + płyta CD

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Podręcznik akademicki, przedstawiający zagadnienia zarządzania i planowania marketingowego w sposób interakcyjny, uwzględniający zintegrowanie działalności marketingowej z finansami, produkcją oraz innowacjami. Autor analizuje przedstawione problemy w trzech płaszczyznach: strategicznej, operacyjnej oraz zarządzania wiedzą, które stanowi osnowę całego podręcznika. Poza teorią, praca zawiera również liczne przykłady z praktyki gospodarczej.W załączeniu płyta CD z aktywnym schematem planu marketingowego do samodzielnej pracy i przykładami.

Mariusz Protaczyk | 2016-01-08
JoAnna | 2014-01-07