biznes, finanse

Podręcznik akademicki, przedstawiający zagadnienia zarządzania i planowania marketingowego w sposób interakcyjny, uwzględniający zintegrowanie działalności marketingowej z finansami, produkcją oraz innowacjami. Autor analizuje przedstawione problemy w trzech płaszczyznach: strategicznej, operacyjnej oraz zarządzania wiedzą, które stanowi osnowę całego podręcznika. Poza teorią, praca zawiera również liczne przykłady z praktyki gospodarczej.W załączeniu płyta CD z aktywnym schematem planu marketingowego do samodzielnej pracy i przykładami.

lucy | 2018-01-22
Rafał Rodak | 2017-10-25