Morderczy miot

Tłumaczenie: Jarosław Misiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jerry Cotton". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edytor
Die Morderbrut
83-86812-91-5
geokuba

Zdarzenia w "Morderczym miocie" następują tak lawinowo, że zaskakują nawet wytrawnych agentów FBI. Masakra w klinice medycznej, wewnętrze porachunki mafijne i handel ludzkimi organami to wydarzenia pozornie bez związku. W trakcie rozpracowywania jednej z tych spraw Jerry Cotton odkrywa trop znacznie rozszerzający zakres śledztwa. Prezentowana seria Jerry Cotton to kilkadziesiąt powieści...

Prezentowana seria Jerry Cotton to kilkadziesiąt powieści akcji. Tytułowy bohater jest agentem FBI, który swoje umiejętności, spryt i inteligencję poświęcił walce z przestępcami. Odwagą i zdecydowaniem w działaniu ten superglina zyskał sympatię milinów czytelników w ponad 50 krajach.

źródło opisu: Edytor, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

betina360 | 2014-11-16
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 16 listopada 2014

Mafia pozbywa sie ginekologow robiacych aborcje i handlujacych embrionami. Zwlaszcza tych drugich gdyz chodzi o pieniadze ktore sa bardzo duze za tego typu uslugi.Fbi odkrywa prawde i wszyscy za to odpowiedza.

Gradzik93 | 2015-08-06
kina | 2015-09-13