Drug-on 4

Drug-on 4
manga, komiks,
komiksy
Honoo69

Niegdysiejsza kopalnia minerałów, wyspa o nazwie Dragon’s Break, jest dziś opuszczonym obszarem, na który nikt nie ma wstępu. Legenda głosi, że znajduje się tam Źródło spełniające wszystkie życzenia, więc chętnych do przeprawy na zakazaną wyspę nie brakuje. Jednakże ci, którzy zostaną odrzuceni przez Źródło, zmieniają się w koszmarne monstra. Polowaniem na nie zajmują się Łowcy (Takers).
Pragnący nieśmiertelności Hrabia i jego towarzyszka Flane próbowali dostać się do Źródła, lecz przeszkodzili im Łowcy. Kiedy Kai był jeszcze dzieckiem, Hrabia długo więził i torturował Jacka. Co jeszcze czai się w mrocznej przeszłości tego panującego nad wiatrem Łowcy?

źródło opisu: http://otaku.pl/image.php?img=http://yatta.pl/towa...(?)

źródło okładki: http://yatta.pl/Drug_on_4,13272.htm

książek: 1953
Justyna | 2013-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2013

Nudy... Ani to zabawne, ani przerażające... Nie wciąga i nie porusza, chociaż, patrząc na przedstawione historie, chyba powinno.

moonraven | 2017-07-26
domi55 | 2017-05-25