Dwanaście znaków zodiaku

Wydawnictwo: Videograf II
zielonooka

książka zawiera dokładną charakterystykę osób spod wszystkich znaków zodiaku.

źródło opisu: okładka - opis autorski

Artur | 2018-04-21

Podstawowe informacje na temat znaków zodiaku, różnych dziedzin i sfer życia. W szczególności polecam początkującym adeptom astrologii.

chrispu | 2015-03-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Różne

Trzeba mieć nie po kolei w głowie by kupić książkę, w której interesuje nas tylko 1/12 treści - czyli najczęściej tylko własny znak zodiaku. Ale jeśli już cierpimy na nadmiar gotówki i ją kupiliśmy to co otrzymamy w zamian?
Ano otrzymamy całkiem porządnie zebrane i wydane charakterystyki łacińskich znaków zodiaku. Twardą lakierowaną okładkę, niezły papier, trochę czarno białych rysunków, ładnie prezentującą się na półce oraz raczej nie tracącą na aktualności.
Każdy znak opisywany jest tym samym szablonem - charakterystyka ogólna, negatywy i pozytywy osób spod danego znaku, płeć a znak zodiaku, wpływ daty urodzenia na życie, sfera zawodowa, koligacje między znakami, jak zdobyć osobę z danego znaku oraz seks (jak napisano w przypisach - obserwacje własne i przedruki z czasopisma zagranicznego - te obserwacje własne, to brzmi intrygująco...).
Muszę przyznać, że książka napisana jest dosyć porządnie, nie ma wodolejstwa, widać, że autor przygotował się do tematu. Chociaż osoby, które...